top of page

Календар українського Чикаго

Допоможемо Україні разом - в суботу 25 червня відбудеться міжнародний протест на захист оборонців Маріуполя, що перебувають в російському полоні. Збір на протест біля Daley Center, 50 W Washington St. о 2 год пополудні. Прохання принести прапори й гасла " Azovstal: Free Mariupol Defenders"

 

Брокери з продажу нерухомості в Чікаґо влаштовують турнір гри у Dodgeball на підтримку України у п'ятницю 24 червня від 6 до 10 год вечора. Місце прведення - СУМ Чікаґо, 2457 W Chicago Ave. Приходьте поодинці, команди в кількості 10 гравців формуватимуть на місці. Вступ 100 дол, в цю суму входить їжа й напої. 

 

В Українському Національному Музеї при 2249 W Superior St можна оглянути виставку документальних світлин ,,Зупиніть війну в Україні'`Виставка триватиме до 26 червня

 

В Інституті Модерного мистецтва при 2320 W Chicago Ave відкрито нову виставку під назвою ,,Михайло Андрієнко: повторні відвідвідини'' ( Michel Andreenko: revisited), де можна побачити найбільшу в США приватну колекцію творів цього українського модерніста 20 століття, що жив і творив у Парижі. Кураторка виставки - пані Адріяна Кочман

 

,,З Україною в серці'' - під таким гаслом  Заслужена Артистка України Наталія Карпа дасть свій добродійний концерт в неділю 26 червня в авдиторії церкви Св Андрія у Блумінґдейл при 300 Army Trail Rd. Початок о 5 год вечора, ціна квитка 35 дол, для дітей до 13 років вхід вільний.

Групові квитки замовляйте у Мар'яни за числом телефону 224 800 4394. Зібрані кошти підуть на лікування поранених українських воїнів.

 

Дорогі друзі! Завітайте на традиційний пікнік з нагоди Дня Батька який організовує Братство при церкві Св.Йосипа Обручника.

Пікнік відбудеться в неділю 26 червня о 1 годині дня за адресою Shiller Woods Grove 11 поблизу перехрестя вулиць Cumberland Ave and Irving Park Road. На Вас чекатимуть: смачна кухня, напої, спортивні ігри і волейбольний турнір, козацька фотозона, дитячі ігри, музична програма, ярмарок.

Всі зібрані кошти підуть на підтримку наших воїнів, захисників України.

 

Українська суботня школа ім Василя Стуса в Чікаґо проводить запис дітей від передшкілля до 10 кляси на 2022-23 навчальний рік. Заняття ведуться щосуботи від 9 ранку до 1 пополудні  в приміщенні школи Св Отця Миколая при 2220 W Rice St в Чікаґо. Реєстрація на сайті http://www.ridnachicago.org 

 

Принесіть картини, акварелі, ґрафіку, улюблені світлини до Helendora Samuels Picture Framing, за адресою 1736 W North Ave, Chicago, щоб надати їм оновленого  вигляду, вставивши у вдало підібрані рамки.Ця родинна мистецька крамниця впродовж цілого літа аж до кінця серпня зобов'язується жертвувати 10% прибутку від вашого замовлення на потреби України через Український Конґресовий Комітет Америки. Число телефону 312 770 0713.

bottom of page