Календар українського Чикаго

Для реалізації проведення Дня Вишиванки в Чікаґо в середу, 19 травня о 6:30 вечора Ґенеральне Консульство України потребує як мінімум 265 учасників. Зголосіться до них негайно, заповнивши коротеньку форму на фейсбук, якщо ви зацікавлені взяти участь.

 

У неділю 28 травня о 7 год ранку на стадіоні Soldier Field відбудеться біг на 10 км або 10 миль. Приєднайтеся до команди українців - ветеранів від київського комітету міст- посестер Чікаґо. Зареєструватися треба на сайті Soldier Field до 15 травня. Щоб отримати групову знижку, введіть код KCSF22.

 

,,Де місце Бога у війні'' - таку тему обговорюватиме дискусійний клуб у Катедрі Св Миколая в суботу 14 травня від 7:00 до 9:30 год ввечері. Орґанізатор цієї події - Олександр Шутков, учасник Місійного Інституту Епархії Св Миколая. Доповідачами, крім нього будуть також Отець Сергій Ковальчук та Ярослав Писко.

 

В Українському Національному Музеї при 2249 W Superior St відкрилася виставка документальних світлин ,,Зупиніть війну в Україні'' присвячена Дню Матері.

 

Концерт талановитих молодих музикантів, виконавців на фортепіано, ґітарі, скрипці, альті, флейті відбудеться і неділю 22 травня, о 2 год пополудні в Інституті Модерного Мистецтва при 2320 W Chicago Ave. Даток 20 дол.

 

В Українському Інституті Модерного Мистецтва триває виставка творів сучасних американських мистців під назвою "Wanting it both ways" як також виставка, присвячена героїчній боротьбі українського народу, до якої кожен відвідувч може додати своє власне творіння, столики, папір та олівці чекають на вас. 

 

В суботу 14 травня від 3 год пополудні до 11 год вечора в Elbo Room при 2871 N Lincoln Ave відбуватиметься концерт - марафон рок груп та солістів щоб зібрати кошти для новоприбулих втікачів від війни в Україні. Виступ Ольги Цвинтарної буде о 5 год вечора.

 

У неділю 15 травня приєднуйтеся до біігу або пішої ходи на чотири кілометри, з метою зібрати кошти для України, у Half Day Forest Preserve, 24255 IL 21, Vernon Hills. Треба там бути о 8 год ранку. Зібрані кошти підуть на Razom for Ukraine. Записатися можна за лінком Run4Ukraine2022.

 

У неділю 15 травня в Меморіял бібліотеці в Arlington Heights від год 1 до 3 пополудні матиме місце свято української культури. Виступить танцювальний ансамбль ,,Гайдамаки'', ансамбль бандуристів, буде виставка писанок та інших мистецьких творів. Адреса бібліотеки - 500 N Dunton Ave.

 

У неділю 15 травня Литовський Світовий Центр в Лемонт, Ілиной проводить 5-й річний фестиваль ,,Діти світу''. Виступатимуть дитячі танцювальні ансамблі різних етнічних груп, серед них і українці. Вхід вільний, початок о 1 год пополудні, адреса - 14911 127 вулиця.

 

В неділю 15 травня від 12 пополудні до 7 вечора скуштуйте нове золотисте пиво під назвою ,,Перемога'' яке буде варити броварня в Чікаґо у співпраці з київським виробником. Буде також тихий авкціон, переможців оголосять під кінець дня. Midwest Coast Brewing, 2137 W Walnut St. Це доброчинна подія.

 

У вівторок 17 травня в ресторані ,,Тризуб'' при 2201 W Chicago Ave з концертом ,,Пісні війни'' виступить відомий український артист та письменник Антін Мухарський (псевдо Орест Лютий). Початок о 7 год вечора, квитки по 120 дол, зібрані кошти підуть на доромогу військовим через фонд Сергія Притули.

 

У п'ятницю 20 травня від год 6:30 до 10:30 вечора Американська Компанія Бочче разом із СУМ Чікаґо проведуть доброчинний турнір гравців у бочче. Квитки вступу 50 дол від особи, включений буфет вареників та недорогі напої.

Адреса СУМ - 2457 W Chicago Ave.

 

У п'ятницю 20 травня в Cobra Lounge 235 N Ashland Blvd відбудеться концерт Punks for Ukraine, прибуток від якого призначено для Razom for Ukraine. Вхід для осіб від 17 років, початок о 6:30 вечора, квитки по 20 дол.

Орґанізація ,,Помаранчева хвиля'' в суботу 21 травня відзначатиме Свято Героїв, яке цього року матиме дві частини. О 1 год пополудні збираємося на цвинтарі Св. Миколая, щоб відновити могилу поета Олеся Бабія, а о 6 год вечора урочистості продовжаться в Українському Національному Музеї при 2249 W Superior St. Приєднуймося щоб вшанувати пам'ять мільйонів наших героїв, що полягли у боротьбі за Україну.

 

Україна - разом ми сила! Доброчинний концерт-звіт ансамблю танцю ,,Вишиванка'' відбудеться в неділю 22 травня o 3 год пополудні у приміщенні концертної зали Домініканського Університету при 7900 Division St y River Forest. Ціна квитка 45 дол. 

 

Від 27 до 29 травня СУМ святкує 60-річчя оселі Бескид в Барабу, Віскансин. У програмі прийняття, спортивні змагання, забава, гратиме гурт ,,Клопіт''. Квитки вступу 50 дол. для дітей до 12 років - 20 дол. Вишліть повідомлення на адресу beskyd60@ gmail.org 

 

Музична школа Old Town влаштовує концерт для України в середу 25 травня о 8:30 вечора. Квитки 25 дол, адреса 4544 N Lincoln Ave. Виступлять танцювальні та вокальні групи  з Чікаґо, серед них також українські.

   

Підтримайте ініціятиву ресторану в гавайському стилі Пов Гана у Вуд Дейл. Власник цього ресторану Рон Ругл просить приносити медикаменти, каски, бронежилети, респіратори та інші засоби індивідуального захисту для українських воїнів. За кожен принесений такий предмет отримаєте 10 % знижки від вашого рахунку. Ресторан пропонує страви та напої популярні на островах Тихого океану. Він розташований за адресою 554 Georgetown Square, це відразу біля Irving Park Rd.