top of page

Ukrainian Chicago Event Calendar

Завтра, 15 квітня у Велику П'ятницю в середмісті Чікаго пройде традиційна Хресна хода і Український Католицький Катедральний Собор Св Миколая отримав запрошення від Єпископа Марка Бартошича взяти в ній участь.

У цьогорічній ході українцям призначено нести хрест. Збір завтра о 8:30 ранку на Daley Plaza, хода завершиться о 12 год пополудні.

 

Український Конґресовий Комітет Америки влаштовує цікаву гру ,,Що, де, коли'' на теми з української історії та культури в п'ятницю 15 квітня о год 6:30 вечора в Українському Культурному Осередку при 2247 W Chicago Ave. На додаток до гри-вікторини буде виступ наших музик, лотерія та авкціон творів мистецтва. Даток при вході 25 дол. Всі зібрані кошти призначаються на гуманітарну допомогу Україні

В Українському Національному Музеї при 2249 W Superior St триває виставка-продаж творів мистецтва з колекції галереї ,,Троянда'', присвячена пам'яті Христини Старух. Зароблені від продажу картин кошти підуть на допомогу Україні.

 

В п'ятницю 15 квітня о 8 год вечора, у залі СУМ відбудеться концерт під гаслом Разом з Україною. Виконавці - співачка Брія Блессінґ, ВсюдиСвоя та ґітарист Орест Галицький. Квитки вартістю 50 дол можна придбати на сайті МоЛоКо, а прибуток від концерту піде до волонтерського фонду Сергія Притули. 

 

В суботу 16 квітня збирається колона вантажівок на протест проти військових злочинів москви та ґеноциду українців у Бучі, Маріуполі та інших містах України. Збір о 8 год ранку в East Dundee, Il, 215 Christina Dr. Маршрут проляже головними дорогами Чікаґо, вирушаємо о 9:30 ранку. Дякуємо нашим невтомним водіям, безпечного Вам автопробігу!

 

Спільнота творчих людей Синтопія запрошує на виставку-продаж творів сучасних українських художників під назвою ,,Вкрадене небо'' в неділю 17 квітня о 5 год вечора у Робі Гол (Robey Hall) при 2018 W North Ave в Чікаґо. Ви зможете придбати найновіші картини й відбитки, створені в Україні вже після початку війни, а одночасно зробити свій внесок на Revived Soldiers of Ukraine (Відроджені Воїни України).

 

Idealty Chicago, група мистців, письменників та артистів розмовного жанру влаштовують свою творчу вечірку з метою зібрати кошти на тактичні медичні потреби українських воїнів. Прийдіть, послухайте музику та розповіді акторів, придбайте писанки Наталі Гучені, внесіть свій вклад у наближення нашої перемоги. Ця зустріч відбудеться у п'ятницю 22 квітня о год 5:30 вечора у приміщенні бюро нерухомості Idealty Chicago, при 3206 W Armitage Ave.

Внесок при вході 50 дол.

 

У п`ятницю 22 квітня в Домі Блуз (House of Blues) при 329 N Dearborn в Чікаґо від 6 до 9 год вечора відбудеться доброчинний вечір під назвою "Denim and Diamonds", який проводить адвокатська група Gentium та орґанізація "Help Heroes of Ukraine" . У програмі українська музика у виконанні Алекс Балбус, Юрій Карпенко та Леслі Могамед, лотерія, авкціон мистецьких творів та ювелірних прикрас, бар відкритий від 6 до 7 год. Після концерту - забава. Даток 75 дол від особи або 120 дол від двох. По докладну інформацію телефонуйте до Шерон Аґілера на число 312 224 8688

 

Підтримайте ініціятиву ресторану в гавайському стилі Пов Гана у Вуд Дейл. Власник цього ресторану Рон Ругл просить приносити медикаменти, каски, бронежилети, респіратори та інші засоби індивідуального захисту для українських воїнів. За кожен принесений такий предмет отримаєте 10 % знижки від вашого рахунку. Ресторан пропонує страви та напої популярні на островах Тихого океану. Він розташований за адресою 554 Georgetown Square y Wood Dale, це відразу біля Irving Park Rd.

 

Литовський Центр в Чікаґо збирає предмети особистого захисту, засоби гіґієни для дорослих і дітей, медикаменти тощо для висилки в Україну. Збір триватиме до 1 травня. Центр розташований на півдні Чікаґо, є дві адреси, куди можете віднести свої пожертви щодня, за винятком Великодньої Неділі 17 квітня - 5620 S Claremont Ave i 6812 S Washtenaw Ave. Зайдіть до них на фейсбук сторінку по ближчу інформацію: Chicago Lithuanian Center.

 

ReplyForward

bottom of page