top of page
IMG_0018_edited.png

EVENTS CALENDAR

Dated May 24, 2023

Асоціація Самопоміч проведе вдруге ярмарку робіт 7 червня в Українському Культурному Осередку за адресою 2247 W Chicago Ave, Chicago, IL 60622 з 12 до 5 год. вечора. На ярмарку будуть присутні роботодавці в медичній, промисловій, транспортній, охоронній та готельній сферах, приймуть Ваші резюме та відповідатимуть на запитання.
З 30 травня до 6 червня ми допомагатимемо зі створенням резюме в головному офісі Асоціації Самопоміч на 2456 W Chicago Ave за попереднім записом по тел: 📞773-692-1010.

Український Національний Музей в Чикаго за адресою 𝟮𝟮𝟰𝟵 𝗪 𝗦𝘂𝗽𝗲𝗿𝗶𝗼𝗿 𝗦𝘁, презентує виставку сучасного українського живопису з колекції Андрія Супруненка відомого колекціонера і мецената з Києва. Відкриття відбудеться в п’ятницю 𝟭𝟵 травня о 𝟳 год вечора виставка триватиме до 𝟮 червня. Квиток до музею коштує 𝟭𝟬 дол.

В рамках туру "Жили собі люди" у п’ятницю, 𝟮𝟲 травня в Українському Національному музеї відбудеться творчий вечір Руслана та Людмили Горових. Початок о 𝟳 год вечора. Частину прибутку призначено на ЗСУ.

В Українському інституті модерного мистецтва при 𝟐𝟑𝟐𝟎 𝐖 𝐂𝐡𝐢𝐜𝐚𝐠𝐨 𝐀𝐯𝐞 в Чікаґо експонується виставка абстрактного живопису американського художника Арта Клайнмана (𝐀𝐫𝐭 𝐊𝐥𝐞𝐢𝐧𝐦𝐚𝐧) 𝐒𝐭𝐫𝐮𝐜𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐡𝐚𝐨𝐬: 𝐚 𝐃𝐞𝐥𝐢𝐜𝐚𝐭𝐞 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 (Структура і хаос: делікатна рівновага). Вхід до Інституту коштує 𝟓 дол.

На Зелені Свята будемо танцювати! Кирило-Мефодіївська спільнота запрошує на вечір українських пісень і танців в суботу, 𝟯 червня о 𝟱 год вечора в оновленій залі під церквою Святого Йосифа Обручника при 𝟱𝟬𝟬𝟬 𝗡 𝗖𝘂𝗺𝗯𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱 𝗔𝘃𝗲 в Чикаго.

Буде музика від гурту 𝗞𝗢𝗟𝗢𝗗𝗔 𝗕𝗔𝗡𝗗, смачні страви, перекуска та напої, цікава програма вечора. Всі виручені кошти буде спрямовано на допомогу ЗСУ.

Попередній продаж квитків ($𝟯𝟬) та бронювання ($𝟮𝟬) за контактним номером телефону (𝟳𝟭𝟱) 𝟲𝟭𝟰 - 𝟬𝟬𝟮𝟵, Наталія. Приймаються тільки текстові повідомлення.

Організація "Помаранчева хвиля" запрошує на традиційне Свято Героїв у неділю, 𝟰 червня.

Програма:

𝟭𝟬 ранку - Повстанський квест і вишкіл для молоді

𝟭𝟯:𝟬𝟬 - Український Національний Музей в Чикаго

Урочистий концерт пам’яті борців за волю України

𝟭𝟳:𝟬𝟬 - тематичний благодійний вечір “Танці Визвольних Змагань”

Українська громада м. Палатайн запрошує на "Червона рута", який відбудеться у суботу і неділю 𝟭𝟬, 𝟭𝟭 червня за адресою 𝟭𝟯𝟲 𝗲 𝗜𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼𝗶𝘀 𝗔𝘃𝗲, 𝗣𝗮𝗹𝗮𝘁𝗶𝗻𝗲.

До вашої уваги : чудова музична програма, виступи зіркових гостей, і танцювальних колективів, смачні українські страви, розваги для дітей та великий ярмарок українських виробів. Частина коштів від фестивалю буде передана на підтримку ЗСУ і допомогу Україні.

“𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗦𝗽𝗶𝗿𝗶𝘁” (Український дух)’ — під таким мотто в суботу 𝟭𝟳 червня відбудеться благодійний вечір у залі парафії Свв. Володимира і Ольги при 𝟳𝟯𝟵 𝗡 𝗢𝗮𝗸𝗹𝗲𝘆 𝗕𝗹𝘃𝗱 в Чикаго.

У програмі: виступ відомого українського артиста Панчишина, показ українського етнічного одягу, смачні страви та напої, українська музика й танці, лотерея. Кошти будуть направлені на неприбуткову організацію @𝘂𝘄𝗮𝗮𝗵𝗲𝗹𝗽_𝗼𝗿𝗴, а саме їхній проект «Допомога дітям сиротам, що втратили батьків під час війни, та підтримка дітей, які постраждали від війни в Україні».

Початок о 𝟲 год вечора. Квитки вартістю від 𝟱𝟬 до 𝟲𝟱 дол. замовляйте тут

𝟭𝟲–𝟭𝟴 червня 𝟮𝟬𝟮𝟯 року у храмі Покрову Пресвятої Богородиці, що знаходиться у м. Парма (штат Огайо, США) відбудеться Всеамериканська молодіжна проща. Основою прощі будуть реколекційні науки на тему: «Стосунки, цінності та Бог».

𝟭𝟲–𝟭𝟴 червня 𝟮𝟬𝟮𝟯 року у храмі Покрову Пресвятої Богородиці, що знаходиться у м. Парма (штат Огайо, США) відбудеться Всеамериканська молодіжна проща. Основою прощі будуть реколекційні науки на тему: «Стосунки, цінності та Бог».

Зареєструватися на прощу можна за посиланням: Реєстраційна форма учасника 𝗩 Всеамериканської Молодіжної Прощі "Стосунки, цінності і Бог". Реєстраційна форма учасника V Всеамериканської Молодіжної Прощі "Стосунки, цінності і Бог".  Participant Registration Form for the 5th All-American Youth Pilgrimage "Relationships, Values, and God"

bottom of page