top of page
IMG_0018_edited.png

EVENTS CALENDAR

Dated November 29th, 2023

В Українському національному музеї експонується виставка картин художника Романа Вовка. Адреса музею 2249 W Superior St. Вхід до музею коштує 10 дол.

В Українському Інституті модерного мистецтва при 2320 W Chicago Ave експонуються дві виставки творів українських художників на тему війни, що триває в Україні. “Don’t Close Your Eyes” ("Не заплющуй очі"), та "Unbreakable" ("Незламні"). Виставки триватимуть до 30 грудня. Вхід до Інституту коштує 5 дол.

В суботу й неділю, 2 і 3 грудня від 12 год пополудні до 5 год вечора в Інституті Модерного мистецтва відбудеться зимовий ярмарок мистецьких виробів місцевих майстрів.

Українці віком від 14 років і старші запрошуються на безкоштовний громадський проєкт мистецтва під назвою "Радіус" до Українського Інституту модерного мистецтва у п’ятницю, 17 листопада (від 5:30 до 8 год вечора), неділю, 19 листопада (від 1 до 3:30 год. дня), та четвер, 30 листопада (від 5:30 до 8 год вечора). Художниця Олена Дяденко ставить за мету об’єднати українську громаду в Чикаго. Учасники будуть виготовляти мистецькі колажі або малюнки на три різні теми: "Українці: хто ми є", "Війна в Україні" та "Українське Чикаго". Для цього проєкту від учасників будуть потрібні різні фотографії або вирізки з газет, журналів або фото видрукувані з інтернету на ту тему яку вони оберуть. Всі інші матеріали: папір, ножиці, фарби та клей надаються. Можна принести з собою різні українські сувеніри. Роботи учасників будуть виставлені в Інституті у січні 2024 року.

Владика Венедикт запрошує вас на благодійний вечір "Друзі Катедри", присвячений віднові Катедри Св. Миколая в суботу, 2 грудня. Головний промовець — Алла Лопаткіна, засновниця Фундації “UA Resistance Foundation”. Місце проведення — Український культурний осередок при 2247 W Chicago Ave в Чикаго. Початок о 4 год дня, ціна квитка: 125 дол. Зареєструватися і купити квитки можна на www.esn-cc.org і за номером телефону: 773-276-5080 (203).

Християнська молодіжна організація при парафії Св. Андрія Первозванного сердечно запрошує на арт майстер-клас живопису в неділю, 3 грудня від 2 до 4 год дня. На вас чекатиме приємна атмосфера, напої та перекуски. Вхід 35 дол., номер телефону 312 483 3826. Адреса собору Св. Андрія - 300 E Army Trail Rd.

В суботу, 9 грудня завітайте до Пластової домівки при 2124 W Chicago Ave в Чикаго на Пластовий різдвяний ярмарок, що триватиме від 12 до 4 год пополудні. Там зможете смачно пообідати, придбати домашнє печиво та ялинкові прикраси, виготовлені руками молодих пластунів.

Комісія у справах родини та мирян єпархії Св. Миколая запрошує до авдиторії Собору Свв. Володимира й Ольги при 739 N Oakley Blvd у Чикаго на "Духовні посиденьки’’ на тему "Питання патріархату і помісності Київської Церкви" в суботу, 9 грудня о 6 год вечора. Головний доповідач — Отець диякон Ростислав Смик.

Києво-Могилянська фундація Америки запрошує на вечір - бенефіт в суботу, 9 грудня, до Українського Інституту модерного мистецтва при 2320 W Chicago Ave. Зібрані кошти призначені для ветеранів українського війська. У програмі - виступи достойних гостей та вокального ансамблю "Тріода", авкціон. Початок о год 5:30 вечора, ціна квитка - 100 дол від особи, замовляйте квитки на eventbrite. Пожертву можна внести тут: https://www.kmfoundation.org/academy-of-victories

Парафіяльний празник Української католицької церкви Непорочного Зачаття у Палатайн відбудеться в неділю, 10 грудня. Архиєрейська Служба Божа з Владикою Венедиктом у супроводі Прикарпатського квартету - об 11:30 ранку. Смачні обіди у парафіяльній залі після третьої Служби Божої. Адреса церкви - 116 Illinois Ave , Palatine, IL, Число телефону -(847) 991-0820

Для тих, хто любить книжки і вино — книжковий клуб Lit Wine у Чикаго повідомляє, що вже можна придбати книжку Сергія Сингаївського "Дорога на Асмару", яку будуть обговорювати на наступній зустрічі клубу 6 січня 2024 року. Замовте цю книжку тепер на @sokolya_ukrainian_books, щоби встигнути прочитати її до засідання клубу. Це доброчинна акція, спрямована на збір коштів для ЗСУ.

Різдвяний базар відбудеться в суботу, 16 грудня (9 до 3год) і неділю, 17 грудня (10 до 1 год) в авдиторії собору Св Андрія Первозванного у Bloomingdale за адресою 300 E Army Trail Rd. Завітайте до них, щоби придбати мистецькі вироби, подарунки до Різдва, домашнє печиво, смачні страви.

Благодійний фонд "Із янголом на плечі" влаштовує благодійний новорічний бенкет-зустріч Нового 2024 року, під назвою "Рік великої мрії", 31 грудня від 9 год вечора до 3 ранку в приміщенні школи Св. Миколая при 2200 W Rice St у Чикаго. Пригощає кафе "Шоколад", музика від гурту "Акорд", розважальна програма для дітей. Ціна квитків 200 дол для дорослих і 35 дол для дітей. Всі зібрані кошти призначені на фонд допомоги дітям. Квитки замовляйте за номерами телефону 773-680-6338 і 773-556-5760.

Український Центр у Палатайн за адресою 136 E Illinois Ave запрошує на новорічний благодійний вечір "Разом до перемоги" 31 грудня о 8 год вечора. Смачна вечеря, жива музика, показ вишиванок, цікава програма. Ведуча — Ірина Ценглевич. Ціна квитка 200 дол. Всі зібрані кошти підуть на допомогу ЗСУ. Резервуйте місця за телефоном 847 414 9324.

*Доводимо до вашого відома, що наша редакція не відповідає за зміни місця, часу й перебігу подій та заходів, які ми тут оголошуємо, Тому просимо вас звертатися безпосередньо до їх організаторів щодо підтвердження цієї інформації. Щиро дякуємо!

bottom of page