Новини

📅 В Українському Національному Музеї при 𝟐𝟐𝟒𝟗 𝐖 𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫𝐢𝐨𝐫 𝐒𝐭. відкрито виставку-діораму авторства Люби та Андрія Чорнодольських однаково що захоплює як дітей, так і дорослих, бо переносить нас у чарівний світ українських народних казок і традицій.

Виставка триватиме до 9 жовтня

📅В Інституті Модерного Мистецтва при 𝟐𝟑𝟐𝟎 𝐖 𝐂𝐡𝐢𝐜𝐚𝐠𝐨 𝐀𝐯𝐞 до 25 вересня ще триває виставка під назвою, "Михайло Андрієнко: повторні відвідини’’ (Michel Andreenko: revisited), де можна побачити найбільшу в США приватну колекцію картин цього та інших видатних українських модерністів 20 сторіччя, що жили й творили в Парижі.

📅Балет міста Києва покаже дві вистави під назвою“𝐓𝐫𝐢𝐛𝐮𝐭𝐞 𝐭𝐨 𝐏𝐞𝐚𝐜𝐞” (Данина поваги мирові) в театрі Аудиторіум — в суботу 24 вересня о 7:30 Р.М. та в неділю 25 вересня о 3:00 Р.М.

Ціна квитка від 40 доларів.

Адреса театру: 𝟓𝟎 𝐄𝐚𝐬𝐭 𝐈𝐝𝐚 𝐁. 𝐖𝐞𝐥𝐥𝐬 𝐃𝐫𝐢𝐯𝐞.

Квитки замовляйте в мережі на сторінці театру 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫𝐢𝐮𝐦𝐓𝐡𝐞𝐚𝐭𝐫𝐞.𝐨𝐫𝐠, також через Фейсбук.

📅В суботу 24 вересня від 6 до 8 год. вечора у книгарні в Еванс тоні відбудуться читання поезії від авторів на підтримку боротьби українців за свободу і незалежність. Участь беруть поети Lennart Lundh, Liya Chernyakova, Gari Light, Olga Shenfield. Назва цієї книгарні “𝓑𝓸𝓸𝓴𝓮𝓷𝓭𝓼 𝓪𝓷𝓭 𝓑𝓮𝓰𝓲𝓷𝓷𝓲𝓷𝓰𝓼 𝓐𝓵𝓵𝓮𝔂𝔀𝓪𝔂”

Адреса - 𝟏𝟕𝟏𝟐 𝐒𝐡𝐞𝐫𝐦𝐚𝐧 𝐀𝐯𝐞, 𝐀𝐥𝐥𝐞𝐲 #𝟏, 𝐄𝐯𝐚𝐧𝐬𝐭𝐨𝐧.

📅 Наші невтомні дівчата знов запрошують всіх українок з околиць взяти участь у наступному мовчазному протесті, де ми нагадаємо світові про Україну, яка бореться за своє існування! Приходьте на акцію 25 вересня о 2 год пополудні до Water Tower! Станьте живою частиною величного, рідного, синьо-жовтого прапора, частиною спільної боротьби за свободу й незалежність України на своєму фронті. Одяг має бути однотонний синій, жовтий або поєднання цих двох кольорів. В ланцюзі стоять дівчата, а хлопці можуть тримати прапори та банери, приходьте всі!

📅 У понеділок 26 вересня в Інституті імені Сервантеса в Чикаґо за адресою 𝟑𝟏 𝐖 𝐎𝐡𝐢𝐨 𝐒𝐭 відбудеться вистава за сценаріями трьох українок в перекладі на англійську мову під назвою Ukraine - A Compellation of Three Ukrainian Scripts "Називайте їх на імена") про напад росії на Україну, думки та почуття свідків війни, що змінила світ. Початок о год 6:30 вечора.

📅Компанії MoLoKo та Zvuk запрошують на концерт групи "Без обмежень" під девізом, "Вільні люди, будь відважним як Україна’’ 2 жовтня у 𝐉𝐨𝐞’𝐬 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝟓𝟒𝟒𝟏 𝐏𝐚𝐫𝐤 𝐏𝐥𝐚𝐜𝐞, 𝐑𝐨𝐬𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭 𝐈𝐋.Дохід призначено на ЗСУ та на гуманітарні цілі. Вхід для осіб віком від 21 року, двері відчинені о 7 год вечора. Квитки вартістю від 60 до 125 дол. замовляйте на сайті MoLoKo.

📅 Фундація Українського Католицького Університету проведе родинний фестиваль "Перелаз’’ в неділю 9 жовтня на парафії Св. Андрія Первозванного за адресою 𝟑𝟎𝟎 𝐄 𝐀𝐫𝐦𝐲 𝐓𝐫𝐚𝐢𝐥 𝐑𝐝. від 2:00 Р.М. до 7:00 Р.М. Ціна квитка від 50 доларів. Будуть смачні страви, музика, доповіді, лотерея та аукціон мистецьких виробів. Зібрані кошти призначені на підтримку українських студентів.

📅 В неділю 16 жовтня о 1:00 Р.М. біля пам’ятника Небесній Сотні біля церкви Св. Андрія Первозванного при 𝟑𝟎𝟎 𝐄. 𝐀𝐫𝐦𝐲 𝐓𝐫𝐚𝐢𝐥 𝐑𝐝. Bloomingdale відбудеться урочисте віче, присвячене Дню Захисника України. Доповідь виголосить Микола Посівнич, Доктор філософії, член Національної Академії Наук України.