top of page

КАЛЕНДАР ПОДІЙ
УКРАЇНСЬКОГО ЧИКАГО

станом на 25 січня 2023

📅В Українському Інституті Модерного Мистецтва при 𝟮𝟯𝟮𝟬 𝗪 𝗖𝗵𝗶𝗰𝗮𝗴𝗼 𝗔𝘃𝗲 експонуються дві виставки - “𝗥𝗲𝘀𝗶𝘀𝘁. 𝗔 𝘃𝗶𝘀𝘂𝗮𝗹 𝗵𝗶𝘀𝘁𝗼𝗿𝘆 𝗼𝗳 𝗽𝗿𝗼𝘁𝗲𝘀𝘁” (Не піддавайся. Історія протесту в художніх образах) та ..Діти війни’’. Обидві виставки триватимуть до 𝟭𝟮 лютого.

📅У п’ятницю, 𝟮𝟳 січня, в Українському Національному музеї при 𝟮𝟮𝟰𝟵 𝗪 𝗦𝘂𝗽𝗲𝗿𝗶𝗼𝗿 𝗦𝘁 в Чікаго буде показано новий документальний фільм режисера Володимира Мули ‘’𝗨𝗞𝗘’’ про історію українського хокею та гравців Національної Ліги в північній Америці, що мали українське походження. Початок о 𝟳 год вечора, ціна квитка 𝟯𝟬 дол від особи. Прибуток призначено на допомогу ЗСУ.

📅Кирило-Методіївська Спільнота запрошує на перегляд фільму українського режисера Михайла Кострова за сценарієм Сашка Лірника ,,Пекельна хоругва або Різдво козацьке’’ у п’ятницю, 𝟮𝟳 січня в залі під церквою Св Йосифа Обручника при 𝟱𝟬𝟬𝟬 𝗡 𝗖𝘂𝗺𝗯𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱 у Чікаго. Початок о 𝟳 год вечора, ціна квитка 𝟭𝟬 дол для дорослих і 𝟱 дол для дітей.

📅Колядуймо разом! Фестиваль українських Різдвяних колядок цього року знов повертається до катедрального собору Св Миколая при 𝟴𝟯𝟱 𝗡 𝗢𝗮𝗸𝗹𝗲𝘆 𝗕𝗹𝘃𝗱 в Чікаґо в неділю 𝟮𝟵 січня. Участь візьмуть 𝟭𝟳 хорів з Чікаґо та околиць. Початок о 𝟮 год пополудні. Добровільний даток при вході - 𝟱 дол, вітаються також більші пожертви.

📅"Вдячні назавжди" (𝗙𝗼𝗿𝗲𝘃𝗲𝗿 𝗚𝗿𝗮𝘁𝗲𝗳𝘂𝗹) - під таким девізом у середу, 𝟭 лютого, від год 𝟭𝟭 ранку до 𝟰 пополудні в Українському Національному Музеї при 𝟮𝟮𝟰𝟵 𝗪 𝗦𝘂𝗽𝗲𝗿𝗶𝗼𝗿 𝗦𝘁 відбудеться забір крові для потребуючих тут, у штаті 𝗜𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼𝗶𝘀. Станьте донором, щоб віддячитися США за всю допомогу й підтримку для України. Запрошуються добровольці, є 𝟯𝟱 місць, треба записатися попередньо на сайті 𝗵𝘁𝘁𝗽𝘀://𝗱𝗼𝗻𝗮𝘁𝗲.𝗶𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼𝗶𝘀.𝘃𝗲𝗿𝘀𝗶𝘁𝗶.𝗼𝗿𝗴/.../𝗱𝗿𝗶𝘃𝗲.../𝟱𝟲𝟬𝟯𝟳𝟴𝟵 телефон Музею: 𝟯𝟭𝟮-𝟰𝟮𝟭-𝟴𝟬𝟮𝟬

📅Концерт української музики у виконанні відомого дуету - Соломія Сорока (скрипка) та Артур Ґрін (фортепіано) відбудеться в четвер 𝟮 лютого в концертній залі Музичної Консерваторії коледжу у 𝗪𝗵𝗲𝗮𝘁𝗼𝗻 𝗜𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼𝗶𝘀, за адресою 𝟱𝟮𝟬 𝗘 𝗞𝗲𝗻𝗶𝗹𝘄𝗼𝗿𝘁𝗵 𝗔𝘃𝗲. Початок о 𝟭𝟮 год. дня, вхід вільний. По докладнішу інформацію телефонуйте за номером: 𝟲𝟯𝟬-𝟳𝟱𝟮-𝟱𝟬𝟵𝟵.

📅У п’ятницю, 𝟯 лютого в осередку Спілки Української Молоді при 𝟮𝟱𝟰𝟳 𝗪 𝗖𝗵𝗶𝗰𝗮𝗴𝗼 𝗔𝘃𝗲, від 𝟲 до 𝟵 години вечора відбудеться турнір з доджболу, який спонсорують професіонали з нерухомостей 𝗝𝗼𝗲𝗹 𝗦𝗰𝗵𝗮𝘂𝗯 та 𝗗𝗼𝗻 𝗞𝗶𝗼𝗹𝗯𝗮𝘀𝘀𝗮. Квитки по 𝟭𝟬𝟬 дол, у цю вартість входять також їжа та напої. Приєднайтеся до команд гравців, або просто підтримайте їх. Мета цієї події - зібрати 𝟮𝟬,𝟬𝟬𝟬 дол на автівки для українських воїнів. Квитки замовляйте на вебсайті: www.eventbrite.com

📅"Ліга сміху" виступить в неділю, 𝟱 лютого о 𝟴 год. вечора, в 𝗖𝗼𝗽𝗲𝗿𝗻𝗶𝗰𝘂𝘀 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗲𝗿 при 𝟱𝟮𝟭𝟲 𝗪 𝗟𝗮𝘄𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗔𝘃𝗲 в Чікаґо.Частину коштів буде передано до благодійного фонду допомоги Україні. Квитки замовляйте на сайті 𝘄𝘄𝘄.𝗲𝘃𝗲𝗻𝘁𝗰𝗮𝗿𝘁𝗲𝗹.𝗰𝗼𝗺 Ціна квитків від 𝟳𝟱 до 𝟵𝟱 дол.

UKE.png
bottom of page