top of page

Ринок Нерухомості

Консультація по ринку нерухомості

п’ятниця  з 5:00 до 7:00 год. вечора

 

Ринок нерухомості живе. Він змінюється. Але як?

 

Незважаючи на те, що багато людей в Америці віддають перевагу проживанню в місті, деякі з них, ті, що живуть у густонаселених містах, починають задумуватися над вибором свого майбутнього місцепроживання. Бути близько до всього, починаючи від крамниці з продуктами та кавярні, кінотеатру й ресторанів, а також громадського транспорту з близькістю до місця роботи є, безперечно, великою вигодою.

 

Проте, життя у великому місті дуже часто не дає можливості користування парком чи подвірям, знайомств із сусідами, навчання в добрих школах та іншими, так бажаними привілеями. І багато людей (а особливо родини з дітьми) відчувають ту велику незручність, коли треба залишатися вдома на довший час, як ось тепер, чи під час відпусток.

 

Тому, звичайно, багато з моїх клієнтів почали розглядати варіанти купівлі нерухомості за містом чи на передмістях, де стиль життя є зовсім інший, аніж той, яким живете, коли ви знаходитесь 20 хвилин від downtown (хоч буваєте там рідко, особливо ті, що із дітьми, або не є закохані в музеї чи концерти у Grant Park). Та ситуація із пандемією примусила задуматись й змінити плани багатьох, а особливо тих, чиї пріорітети є Сім’я, Здоров’я та Безпека.

 

Якщо ви маєте будинок за містом чи на передмісті й плануєте його продати-кількість купців зросла, і вам варто про то знати. А якщо хтось із вас планує купувати і переселення за місто є новим для вас рішенням - дуже важливим є, звичайно, знати, на що увагу вам найперш звертати.

 

Дзвоніть- я відповім на всі ваші питання. 18-річний досвід в real estate, помножений на довір’я клієнта є запорукою нашого з вами успіху.

 

 

bottom of page