top of page

ЗНАЧНИЙ СПОСІБ ДОПОМОГИ:

WELCOME US

33095.jpg


СПОНСОР
УЙТЕ СІМ'Ю


7 мільйонів українців – більшість з них жінки, діти та люди похилого віку – були змушені залишити, свої домівки внаслідок вторгнення Росії. Більшість з них знайшли захист і підтримку в європейських країнах. Завдяки програмі «Єднаймося заради України» Сполучені Штати приєдналися до європейських країн як до безпечної гавані для українців, створивши умови для в’їзду в США 100 000 українцам. Щоб українська родина приїхала до Америки, вона спочатку повинна мати спонсора в Сполучених Штатах. Америка, країна яка надає підтримку та погоджується допомогти стати на ноги цим сім’ям під час  їхнього перебування. Асоціація Самопоміч- працює над створенням чудових спонсорських груп для українських родин, які прибувають до США.
 

Спонсорство – це найвищий добросусідський акт. Спонсори надають повсякденну підтримку та всю необхідну інформацію новоприбулим українцям, для початку нового життя в США.

ПОСІБНИК: 

Спонсори служать путівником по життю в Сполучених Штатах і по своєму місту чи селищу.

 

  • Спонсори зустрічають новачків у своєму аеропорту.

  • Вони допомагають новоприбулим знайти постійне житло та заселитися.

  • Вони допомагають новоприбулим відшукати речі вжитку.

  • Вони переконуються, що діти навчаються в місцевій школі та сім’я має доступ до наданих послуг, зокрема через реєстрацію в плані медичного страхування.

  • Вони допомагають батькам влаштуватися на роботу.

  • Вони радять які краще відвідати магазини, де купувати продукти, яким користуватись громадським транспортом, а також віднайти курси англійської мови.

  • Більше за все вони дбають про те, щоб новачки відчували себе як вдома!

IMG-6687.jpg

ДРУГ
 

Війна в Україні привела до переміщення понад 10 мільйонів людей, у тому числі понад чотири мільйони дітей. Не дай Боже нікому, пережити це- для мільйонів українців зараз переломний момент у їхньому житті.
 

Люди, які тікають від війни в Україні, є нашими майбутніми сусідами. Хтось приїде з дітьми чи батьками, а хтось сам. Американські громади отримають величезну користь від їхніх знань, досвіду та сміливості. Але спочатку їм потрібна ваша дружба і підтримка.
 

Одна з найважливіших речей, яку може зробити спонсор— це бути хорошим другом для новоприбулого, та надавати емоційну підтримку у важкий період їхнього життя.

КОМАНДНИК

Є багато причин подумати про те, щоб зібрати друзів і сім’ю разом, щоб створити групу спонсорів – це полегшує роботу, може бути дуже корисним і допомагає прибулій родині запізнати більше людей у ​​громаді.

 

Спонсорство несе з собою деякі основні фінансові зобов’язання. Хоча необхідної суми немає, ви та ваша група повинні планувати зібрати щонайменше 3000 доларів США для кожної спонсорованої особи протягом перших 90 днів після її прибуття до Сполучених Штатів.

IMG-6426.jpeg

НАСТАВНИК

Як спонсор, ви будуєте мости, і є гідом для новоприбулих українців в Сполучених Штатах. Але, ваша кінцева мета спонсора перейти від ролі гіда до ролі вболівальника і цим самим розширити їхні можливості, а не робити все за них. Розглядаючи свою роль як партнера, ви допоможете налаштувати їх на шлях до незалежності та успішної інтеграції.

Так само, як і з другом або коханою людиною, ви маєте зробити все можливе, щоб переконатися, що новачки оволоділи всіма інструментами для досягнення успіху.

АСОЦІАЦІЯ САМОПОМІЧ ТУТ, ЩОБ ДОПОМОГТИ
 

«Асоціація Самопоміч» поруч із вами, як спонсором, на кожному кроці. Ми маємо спільноту, яка готова допомогти кожному з вас протягом усього процесу. 

Наша команда може відповісти на ваші запитання

Змінити життя: стати спонсором: https://docs.google.com/forms/d/1VgjrNk3w4asF6K_-EQdHLzZk2UlO3tmiHU1_XVwUfdY/viewform?edit_requested=true

 

Знайти спонсора:

https://docs.google.com/forms/d/1uSkpBDTiwY9i2jksxfAGkysINyO27vC-IkaFJfmZoGA/viewform?edit_requested=tru

Додаткові ресурси:

https://ukraine.welcome.us/

https://www.sponsorshub.uahouse.org/

Спонсорство може бути чудовим, радісним досвідом, що змінює – не лише для новачків, яких ви вітаєте, але й для вас.

76017.jpg
bottom of page